November 29, 2021
Portali Shprehja

VIDEO | GOL FENOMENAL NGA ZHEGROVA

Gol spektakolar, absolut, fenomenal… Diamanti i Kosovës godet serish dhe asnjehere me gola banal…

Sonte në Conference League, përballë Kairat në Kazakistan, ka shënuar një perlë të vërtetë me fanelën e Basel, që ka fituar me rezultatin 2-3 falë golit final të realizuar nga Pajtim Kasami.

Tact Watches

Një sukses që mban në vend të parë skuadrën zviceriane, teksa sigurisht një meritë e madhe është edhe e talentit që për shumë është i luhatur dhe se nëse do të vendoste kokën në vend, do të bënte gjëra të mëdha edhe te Kosova.

Talenti merr top nga thuajse 25 metra larg porte, qendërzohet dhe lëshon një të majtë silurë me topin që prehet në rrjetë…

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment