December 1, 2020
Portali Shprehja

Video: Haaland “e vjedh” golin e tretë, Guerreiro kompleton “pokerin”

Erling Haalnd po kalon një natë të madhe kundër Hertha Berlin.

Gjiganti norvegjez ka realizuar golin e tretë personal dhe të tretin për Dortmund-in në minutën e 62-të.

Tetë minuta më mbrapa ka ardhur edhe goli i katërt i verdhezinjve, i shënuar nga Guerreiro.

.

Të Ngjajshme

Leicester gabon brenda fushe dhe nuk përfiton për të kapur kreun! VAR i bën gjëmën (VIDEO)

admin

“Veterani” Quagliarella dhe golat jo banalë! Edhe sonte xhevahiri i tij vleu pikën (VIDEO)

admin

Klopp dorëzohet: Nuk kam lojtarë të mjaftueshëm!

admin

Leave a Comment