September 28, 2020
Portali Shprehja

Video: Katastrofë! PSG pa yjet ndëshkohet nga Lens, gafë e tmerrshme nga portieri

Lens ka ndëshkuar PSG në ndeshjen e parë të kampionatit francez. Ekipi vendas gjeti golin në minutën e 57′ me Ganagon. Ekpi i trajnerit Tuchel po vuan shumë, pasi ka mungesa të 7 lojtarëve që u prekën nga COVID-19.

Formacioni është krejtësisht i arnuar dhe gafa e madhe ishte e portierit Bulka. I riu debutoi sot me kampionët, por i dhuroi topin sulmuesit kundërshtar duke i falur golin.

.

Të Ngjajshme

Bayerni i zhgënjyer, gjermanët u tradhtuan nga Ajaxi

admin

E BUJSHME: Manchester United i prish punë Interit, futet në garë për mesfushorin

admin

BEFASI TE SELIA E MILANIT: Shfaqet presidenti i Juventusit! Mbledhje me drejtuesit kuqezi. Zbulohet motivi (VIDEO)

admin

Leave a Comment