July 3, 2022
Portali Shprehja

(Video) Kumanovë, motra medicinale momente intime në emergjencë

Lexuesit e Alsat kanë dërguar një video incizim në të cilin pretendohet se një ditë më parë në Emergjencën e Spitalit të Qytetit në Kumanovë një motër medicinale është kapur në momente intime përderisa ishte në orar pune.
Përmes video incizimit dëshmohet se një person i huaj i cili pretendohet të mos jetë pacientë, i ulur në tavolinën e punës e shoqëron motrën medicinale derisa të njejtën e presin pacientët.

Tact Watches

Jo zyrtarisht mësohet se për skandalin është njoftuar edhe drejtoresha e spitalit nga ku edhe pritet të ndërmarrin masa disciplinore dhe ligjore ndaj motrës medicinale.

 

.

Të Ngjajshme

Lukashenko pretendon se Ukraina ka shkrepur raketa në territorin e Bjellorusisë, nuk ofron prova

Mbytet një 14 vjeçar në liqenin e Berovës

“Kurseni energji”, Gjermania paralajmëron qytetarët për mungesë të gazit

Leave a Comment