December 1, 2020
Portali Shprehja

VIDEO: Mbappe zhbllokohet ndaj ish-ekipit, gjen golin e dytë me një penallti të dyshimtë

PSG ka gjetur golin e dytë ndaj ekipit të Monacos për 0-2. Rafinha fitoi një penallti të dyshimtë, ndërsa sulmuesi i kampionëve nuk gaboi nga pika e penalltisë. Ai dërgoi topin në rrjetë duke gjetur golin e dytë personal dhe për ekipin e tij.

.

Të Ngjajshme

Klopp dorëzohet: Nuk kam lojtarë të mjaftueshëm!

admin

“Nuk e ndërroj Realin me asnjë në botë! Si mik dhe madrilen, Ramos duhet të qëndrojë”

admin

Simeone karikon ambientin: Suarez mund të rezultojë negativ!

admin

Leave a Comment