November 27, 2020
Portali Shprehja

VIDEO: MBAPPEEEEE djeg mbrojtjen e Monacos! Di Maria me pasim fantastik

PSG ka kaluar në avantazh në transfertë kundër Monacos. Ekipi francez arriti të zhbllokojë rezultatin në minutën e 26′. Një kundërsulm vrasës u kthye në gol nga sulmuesi Mbappe. Di Maria dha një top fantastik nga mesi i fushës mes mbrojtjes, ndërsa sulmuesi fitoi duelin e shpejtësisë mes mbrojtjes. Ai dërgoi topin në rrjetë me një gjuajtje të fortë dhe përshëndeti rrjetën për 1-0.

.

Të Ngjajshme

E PABESUESHME: Zbulohen shifrat qesharake të Rebic dhe Andre Silva. Milani dhe Frankfurt “u tallën” me Fiorentina

admin

Zbulohet premtimi “bom*ë” i Laportës për presidencën e Barçës

admin

Borussia ngre “murin” kundër Real Madridit për Haaland

admin

Leave a Comment