June 20, 2021
Portali Shprehja

VIDEO MESNATE

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet atraktive. Njëlloj Martini ka vepruar edhe sonte me videon e fundit tek ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social […]

.

Të Ngjajshme

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Deputetja e VV-së ka urimin e veçantë për babain në Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment