8 C
Skopje
October 16, 2018
Argëtim Video

VIDEO/ Mijëra sorra fluturojnë afër tokës si ‘të çmendura’, bllokohet trafiku

Mijëra sorra kanë befasuar dhe njëkohësisht trembur qytetarët në Houston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Sorrat fluturojnë të çorientuara dhe shumë afër tokës, ndërsa një qytetar ka kapur pamjet e frikshme të fluturimit të tyre në qiellin gri.

Sorrat që fluturonin me shpejtësi kanë bllokuar për disa minuta trafikun, pasi qytetarët kanë ulur shpejtësinë për shkak të mundësisë së përplasjes me shpendët.

Artikuj të ngajshëm

Për shkak të grevës, kufiri me Greqinë ende i mbyllur

shprehja

Vidhet një 24-vjeçar i Velesit në Shkup

shprehja

Episodi i ri i “O Sa Mirë” [video]

shprehja