December 3, 2020
Portali Shprehja

Video: Mjaftojnë 4 minuta! Gnabry shënon një supergol

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Schalkes në minutën e 4′. Kimmich pasoi mjaft mirë për Gnabryn dhe ky i fundit e ndali mjaft mirë. Goditja e tij e ekuilibruar e pushoi topin në rrjetë për 1-0.

.

Të Ngjajshme

CHAMPIONS: Dortmund-Lazio mbyllet pa fitues, Immobile shpëton italianët

admin

Juventusi vuajti 20 minuta, Pirlo: Kurrë nuk kam parë që një ekip të dominojë 90′

admin

CHAMPIONS: Giroud shkruan historinë me “poker”, Chelsea mposht Sevilla-n dhe fiton grupin  

admin

Leave a Comment