January 27, 2021
Portali Shprehja

Video: Molde surprizon Arsenalin me një supergol, Leicester kalon në avantazh

Arsenali u surprizua në shtëpi nga Molde për 0-1. Ekipi mik arriti të dërgonte topin në rrjetë në minutën e 22′ me Ellingsen me një gjuajtje mjaft të mirë mposhti portierin vendas.

Leicester ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Bragas me rezultatin 1-0. “Dhelprat” shënuan mjaft bukur me sulmuesin Iheanacho. Ky i fundit veproi mjaft mirë duke dërguar sferën në rrjetë.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment