January 27, 2021
Portali Shprehja

Video: Natë makthi në Champions për yllin e Inter-it, shkakton dy penallti dhe “skuqet”

Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar kjo e sotmja për Dalbert, lojtari i huazuar nga Inter te Rennes.

Francezët po humbin 2-0 në fushën e Chelsea-t që ka shënuar dy gola me Timo Werner.

Gjermani i ka shënuar të dy golat nga pika e bardhë, pas penalltive të shkaktuara nga Dalbert, i cili është ndëshkuar edhe me karton të kuq.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment