January 15, 2021
Portali Shprehja

Video: Neuer? Portieri çmend Rumaninë me veprime si Messi!

Dinamo Bukureshtit po humbet në shtëpi me Botosanin me rezultatin 0-1, por vëmendjen e rrjetit e ka fituar portieri Straton. Ky i fundit po bën veprime mjaft të guximshme në ndeshjen që po luhet.

Ai shmang lojtarët kundërshtarët me qetësinë e një mesfushori. Videot e veprimeve të tij po shpërndahen me shpejtësi, pasi duket se ka tejkaluar dhe Neuer me aftësitë e tij në përdorimin e topit.

 

.

Të Ngjajshme

Kritika të ashpra ndaj Hazard: Reali luan me 10 lojtarë, kur ai është në fushë

admin

Martinez Quarta “qan” golin e Lukakut në 119’: Ishte faull, edhe sot e kam të gërvishtur qafën…

admin

Zidane i habit të gjithë: Eliminimi nga Superkupa nuk është dështim…

admin

Leave a Comment