October 1, 2023
Portali Shprehja

VIDEO: Një ari tentoi të kalonte gardhin kufitar mes Lituanisë dhe Bjellorusisë

Kafsha u kap nga kamerat e vëzhgimit. Ariu fillimisht u përpoq të ngjitej mbi mur, më pas hapi një tunel dhe më pas theu gardhin përtej kufirit.

.

Të Ngjajshme

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

admin

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Ferrari nxjerr modelin e ri mahnitës ‘Roma Spider’ nga formula1 si ‘lojë kompjuterike’

Leave a Comment