11 C
Skopje
October 21, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

VIDEO | Njësia speciale vendosen në hyrje të Mitrovicës

Njësia speciale e Policisë së Kosovës është pozicionuar në hyrje të Mitrovicës.

Mediat nga terreni ka njoftuar se ende nuk është bërë e çartë se cili do të jetë roli i policisë në atë pjesë.

Nuk ka pasur prononcime as nga policia se cili është plani operativ i tyre dhe cilat janë veprimet që do të ndërruarin.

Artikuj të ngajshëm

Deputetët e OBRM-PDUKM-së të cilët votuan në Kuvend, janë nën mbrojtje policore

shprehja

Prokuroria kërkon një muaj paraburgim për zv/ministrin Cena dhe dy të tjerët për marrje ryshfeti

shprehja

Aleksandrova: Vështirë e përjetova përjashtimin nga OBRM-PDUKM

shprehja