October 23, 2020
Portali Shprehja

Video: Nuk ka mundësi! Muller shënon, Lewa pason sërish!

A ka dyshe më të mirë në Europa se Muller-Lewandowski? Vështirë se mund të gjendet që të kuptohet aq mirë! Muller ka gjetur golin e katërt në minutën e 51′ pas një pasimi të saktë të Lewas për 0-4. Vendasit çuan rezultatin në 1-4 në minutën e 58′ me anë të Doan.

.

Të Ngjajshme

Kumbulla, heroi modest: Goli? Merita ishte e…

admin

EUROPA LEAGUE: Mbrojtje e përgjumur te Milani, Celtic rihap sfidën (VIDEO)

admin

EUROPA LEAGUE: Milan spektakolar, ekipi i Piolit si tanks! Diaz dhe Hauge magji (VIDEO)

admin

Leave a Comment