August 17, 2022
Portali Shprehja

VIDEO/ Pas shiut të rrëmbyeshëm, qyteti shqiptar përfshihet nga erërat e forta

Prej dy ditësh Kosova është përfshirë nga moti i keq, ku stuhitë e erës dhe shiut kanë shkaktuar mjaft dëme materiale.

Ndërkohë në një video të bërë publike në rrjet, shihet se nga stuhia e erës është krijuar një mini-tornado në qytetin e Lipjanit.

Këto janë pamjet:

 

.

Të Ngjajshme

Partitë në pushtet nuk kanë konsensus për rekomandimet historike me Bullgarinë

Bekteshi: Do të ketë kursim, por jo reduktime të energjisë elektrike

Suspendohet prokurorja Vilma Ruskoska, shkaku i bastisjes në Policinë Financiare

Leave a Comment