January 21, 2021
Portali Shprehja

VIDEO: PEPEEEE! Sulmuesi i jep garancinë Arsenalit me golin e tij

Arsenali ka gjetur golin e tretë në ndeshjen kundër Moldes për 3-1. “Topçinjtë” ndërtuan një aksion mjaft të mirë që u finalizua me një goditje të fortë që u pushua në rrjetë.

.

Të Ngjajshme

United përmbys Fulham, Pogba e kthen në krye me një gol të çmendur!

admin

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Ronaldo paralajmëron Milanin dhe Interin: Nuk jemi dorëzuar ende! Prisni…

admin

Leave a Comment