December 5, 2020
Portali Shprehja

Video: PSG fut ujë në mbrojtje, Monaco barazon gjithçka!

Ndodhi ajo që nuk pritej! Monaco ka barazuar rezultatin kundër PSG për 2-2. Largimi i Mbappe dhe Di Marias nga fusha ishte një gabim, pasi ritmi ra dhe ekipi kampion u ndëshkua sërish.

Kevin Volland barazoi rezultatin në minutën e 66′. Sulmuesi shfrytëzoi gabimet në mbrojtjen e PSG dhe arriti të dërgonte topin në rrjetë për 2-2.

.

Të Ngjajshme

Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat

admin

Stërvitja e Real Madrid, çfarë golash nga Isco dhe Vinicus!

admin

Milan, Maldini nën akuzë: Ka treguar mungesë respekti

admin

Leave a Comment