4 C
Skopje
February 7, 2019
Offside

Video qesharake e Mourinjho, Smalling dhe Jones po bën xhiron e botës

Një video e prodhuar nga stafi i Joe.co.uk po bën xhiron e botës. Ajo është frymëzuar nga videoklipi i fundit i këngës “I Love It” që performohet nga Kanye West dhe Lil Pump.

Por personazhet e videos janë pikërisht tre pjesëtarët e Manchester United. Jose Mourinho, Phil Jones dhe Chris Smalling. Shikojeni se nuk do të zhgënjeheni.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

VIDEO | Kualifikim me vuajtje për Bajernin, Herta ia “bën jetën ferr”

shprehja

El Clasico | Mbyllet e para, Reali dominon në “Camp Nou” (VIDEO)

shprehja

Dy vite pa “Champions”, Torreira i bindur për rikthimin e Arsenalit

shprehja