0 C
Skopje
December 14, 2018
Offside

VIDEO | Ramos kalon ‘Mbretërit’ në epërsi

Real Madrid ka gjetur golin e parë në takimin ndaj Malagas.

Është kapiteni i skuadrës, Sergio Ramos, i cili ka shënuar një gol të mirë me kokë për ta kaluar skuadrën e tij në epërsi prej 1-0.

Goli i Ramos erdhi në minutën e 35-të pas harkimit të Toni Kroos.

Ky ishte goli i pestë në këtë kampionat për mbrojtësin spanjoll. /Telegrafi/

Artikuj të ngajshëm

Gjyqi Milan-UEFA, kuqezinjtë mbeten akoma në ankth

shprehja

Eleminimi nga Champions dhe e ardhmja e Ikardit, flet Havier Zaneti

shprehja

Hidhet shorti i Copa del Rey, “buzëqeshin” të mëdhatë

shprehja