March 21, 2023
Portali Shprehja

VIDEO / Rikthimi i francezit në Torino u shndërrua në një makth

Nuk ka paqe për Poll Pogba. Sezoni i kthimit të tij te Juventusi është gjithnjë e më shumë një makth. Futbollisti francez mbërriti rreth orës 09:30 në “J Medical” për t’iu nënshtruar analizave instrumentale, pas problemit muskulor që shfaqi dirë më parë.

Diagnoza më e mundshme duket të jetë një mbilodhje e muskulit, por gjithashtu ekziston frika e ndonjë tërheqjeje. Në çdo rast, ish-mesfushori i Man. Junajtedit do të duhet të qëndrojë larg fushave edhe për të paktën një muaj. Projeksioni më optimist për Allegrin është që ta ketë francezin në dispozicion menjëherë pas Pashkëve.

Te Juventusi, durimi me të po mbaron dhe e ardhmja e Pogba te bardhezinjtë është më shumë se kurrë një enigmë. Mes lëndimeve, vonesave në stërvitje dhe pak daljeve të lumtura në rrjetet sociale, sezoni i rikthimit të madh të francezit në Torino u shndërrua ngadalë në një makth.

Tashmë edhe fansat e kanë braktisur. Vetëm dy paraqitje, 35 minuta të luajtura në këtë sezon dhe tani sërish, ndalesa e radhës.

.

Të Ngjajshme

Kjo do ju interesoj më shum duhanpirësve! 10 ushqimet që pastrojnë trupin nga nikotina

Sonte zyrtarisht nis stina e pranverës

5 vendimet që duhet t’i merrni para moshës 30-vjeçare, përndryshe jeta do ju shkoj për kot!

Leave a Comment