8.3 C
Skopje
November 23, 2019
Offside

VIDEO/ Ronaldon e nxjerrë sërish Sarri nga fusha, largohet i inatosur dhe nuk ulet në stol

Situata e Kristiano Ronaldo te Juventusi nuk është aspak e mirë. Duhet të kesh një guxim të çmendur si i Sarrit për të nxjerrë yllin portugez nga fusha e lojës. Por ky trajner ka arritur ta bëj dy herë këtë gjë, madje në mënyrë të përsëritur. Kjo pasi u largua edhe në ndeshjen e fundit të Lokomotivës së Moskës në “Champions League”.

Në minutën e 56 të takimit, Dibala ka hyrë në vendin e Ronaldos. Ky i fundit nuk e ka pritur aspak mirë këtë vendim të trajnerit, duke mos u ulur as në stol. Portugezi ka shfaqur gjithë inatin e tij dhe ka shkuar drejt e në dhomat e zhveshjes. /Sport Ekspres/

 

Artikuj të ngajshëm

Emocione dhe dramë/ Barazoi me Dortmundin, kapiten Gjasulës i shijon si një humbje

shprehja

Thikë pas shpine/ Trajneri në Ligue 1 tradhëtohet nga stafi, shkojnë te Mourinho në Angli

shprehja

E sheh si një realitet, Onana me deklaratë të fortë: Klubet nuk besonë te portierët me ngjyrë

shprehja