November 29, 2021
Portali Shprehja

VIDEO | Rrezikoi jetën! E pabesueshme se si Thiago Silva shpëtoi portën e tij nga goli i sigurtë

Ndeshje pa asnjë moment pushimi ajo mes Chelsea dhe Juventusit. Morata iu afrua barazimit pas golit të Chalobah në minutën e 25′.

Morata kishte shansin dhe madje ia kaloi sipër edhe portierit, por ndodhi befasia!

Tact Watches

Gjest i madh atletik nga Thiago Silva i cili shpëtoi skuadrën e tij nga 1-1.

Mbrojtësi i Chelsea-t goditi shtyllën duke rrezikuar jashtëzakonisht shumë në atë moment por edhe duke larguar një top që do të përfundonte në rrjetë…

Braziliani u ngrit sërish pasi u trajtua nga stafi mjekësor edhe pse duket se po shtrëngon dhëmbët dhe nuk është mirë.

Sakaq, Tuchel detyrohet të zëvendësojë Kante që nuk ia del dot më dhe ngre flamurin e bardhë. Në vend të tij Loftus-Cheek.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment