January 28, 2022
Portali Shprehja

VIDEO | Sevilla-Barca ndahen në paqe. Çmenduri nga ylli i Francës: godet me top fytyrës Jordi Alba

Barcelona e Xavi Hernandez, me hapa të vegjël, por që janë ngushëllues, merr 1 pikë të rëndësishme në fushën e Sevilla-s përballë këtyre të fundit.

Një ndeshje që pa andaluzët ta mbyllnin me dhjetë takimin për të kuqin e yllit të ekipit, Kounde. Veprimi i tij duket sjellje e patolerueshme: pasi provokohet nga lojtari i Barcelona-s, Jordi Alba, merr topin dhe e godet ne fytyre… Arbitri nuk heziton te kuqin.

Tact Watches

Në pjesën e parë të dy golat që vulosën barazimin 1-1 (Papu Gomez dhe Araujo)

Sevilla mbetet ne vend te dyte teksa Barcelona i afrohet vendit te katert, edhe pse Atletico Madrid ka ndeshje neser.

.

Të Ngjajshme

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Dortmundi ofron 45 milionë për Scamacca, lojtari dëshiron të presë Interin në verë

admin

Leave a Comment