10 C
Skopje
October 17, 2018
Argëtim Video

VIDEO | Shkupjani përdor borën për t’u bërë hit në internet

Përderisa në Maqedoni qytetarët kanë problem me mospastrimin e borës nëpër rrugë dhe nëpër lagje nga komunat dhe shteti, një i ri nga Shkupi ka bërë një video me të cilën i le të gjithë me gojë të hapur.
Telegrafi Maqedoni ju prezenton videon e të riut Radislav Koçovski i cili është lëshuar me ‘snoëboard’ nga mali ‘Vodno’ mbi Shkup.
Video të njejta, Koçovski ka krijuar edhe në kushtet tjera klimatike./Telegrafi/

Artikuj të ngajshëm

Për shkak të grevës, kufiri me Greqinë ende i mbyllur

shprehja

Vidhet një 24-vjeçar i Velesit në Shkup

shprehja

Episodi i ri i “O Sa Mirë” [video]

shprehja