January 23, 2022
Portali Shprehja

VIDEO | Skemë perfekte dhe befasuese, Papu Gomez befason Barcelona-n! Sevilla në avantazh

Sevilla gjen golin ndaj Barcelona-s duke zhbllokuar ndeshjen e sotme. Pasi arbitri i anuloi nje gol, kete here, skema perfekte ne goditje kendi ka liruar Papu Gomez, me i shkurtri, qe nuk ishte markuar nga askush…

Ai kthehet shpejt dhe godet topin duke shenuar nje gol te bukur.

Tact Watches

Skuadra e Lopeteguit ne avantazh ndaj asaj te Xavi Hernandez. Kujtojme qe Sevilla sivjet lufton per pozitat e larta.

 

.

Të Ngjajshme

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

admin

Chelsea ia mer dorën Tottenhamit, Conte provon humbjen në Premier

admin

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Leave a Comment