November 27, 2020
Portali Shprehja

Video: Son turpëron Ederson, Tottenham ndëshkon City-n pas pesë minutash

Tottenham-City, ndeshja e madhe e javës së nëntë të Premier League, është zhbllokuar pas pesë minutash.

Kanë qenë vendasit që kanë shënuar me Son.

Ylli i Spurs ka tundur rrjetën duke ia kaluar topin mes këmbëve portierit të Qytetarëve.

.

Të Ngjajshme

Video: Tottenham argëtohet ndaj Ludogoretsit, Napoli e nis me fitore në stadiumin “Maradona”

admin

Europa League: Roma kalon me lehtësi Cluj-in dhe kualifikohet në 1/16-at

admin

Maradona, zbulohet letra e çuditshme: Pas vdekjes time dua të më…

admin

Leave a Comment