19 C
Skopje
October 19, 2018
BLUE

Video/ Surpriza e Florit dhe Dj Vicky-t, publikojnë këngën ‘Nallane 2’

Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar këngën e dytë të përbashkët që në po ashtu është pjesa e dytë e këngës ‘Nallane’. Ky projekt muzikor është surprizë për gjithë fansat e tyre dhe klipi është i njëjtë me atë të këngës së parë.

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja