June 20, 2021
Portali Shprehja

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

Borussia Monchengladbach ka gjetur golin e katërt në ndeshjen kundër Dortmundit për 4-2. Sulmuesi Marcus Thuram u rikthye pas dënimit dhe dërgoi topin në rrjetë pak minuta, pasi zbriti në fushën e lojës. Ekipi i Dortmundit duket i pafuqishëm për të reaguar dhe ka probleme të theksuara në mbrojtje.

.

Të Ngjajshme

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

3 minuta zjarr te PSG! Neymar-Icardi-Mbappe tërbohen me gola (VIDEO)

admin

Leave a Comment