September 25, 2022
Portali Shprehja

VIDEO/ Tifozi futet në fushë dhe godet lojtarët e Beshiktashit

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në Turqi, pas përfundimit të ndeshjes mes Ankaraguçu-Beshiktash, e cila u mbyll me rezultatit 3-2, në favor të miqve.

Në përfundimin e ndeshjes, lojtarët e të dyja ekipeve u mblodhën në mesin e fushës  për t’u përshëndetur, ndwrsa një tifoz i klubit vendas futet në fushë dhe duke vrapuar me shpejtësi drejt tyre, godet me shkelma lojtarët mysafir, Salih Uçan dhe Çenk Tosun.

 

.

Të Ngjajshme

Automjeti i shefit të Shtatmadhorisë Vasko Gjurçinovski përfshihet nga flakët ndërsa ishte në lëvizje, nuk ka të lënduar

admin

Studimi: Të shikuarit TV me fëmijën mund të ndihmojë zhvillimin e tij njohës

Ekspertët në Shqipëri për sulmet kibernetike nga Irani: Është një luftë e pashpallur

Leave a Comment