January 21, 2021
Portali Shprehja

(Video) Vazhdon edhe sot rrënimi i objektit tek Mavrovasja

Me një turjelë hidraulike, Ndërmarrja Publike “Rrugët e Maqedonisë” vazhdoi edhe sot shembjen e ndërtesës ilegale para qendrës tregtare “Mavrovasja” në qendër të Shkupit. Pas disa orësh punë, gjatë ditës së djeshme gjysma e shtyllave të betonit të armuar u shembën. Pjesa tjetër do të shembet gjatë ditës së sotme.

 

Të Ngjajshme

Në Kavadar dhe Negotinë sanksionohen 86 vozitës

admin

Zaev: Është turp, 20 vjet të mos kemi regjistrim të popullsisë

admin

Dëmshpërblimi për sopotasit, Zaev: Do të veprojmë në pajtim me vendimin gjyqësor

admin

Leave a Comment