October 1, 2023
Portali Shprehja

VIDEO / “Xhamadani vija vija….” në mes Pragës nga tifozët kuqezi

Një numër i madh tifozësh ndodhet atje për të mbështetur dhe ndjekur nga afër kombëtaren e Shqipërisë kundër Çekisë.

Prej ditës së djeshme ata janë shfaqur tepër të motivuar dhe besimplotë tek ekipi i Silvinjos.

Vijnë edhe pamjet nga qendra e Pragës, atje ku ndodhen tifozët kuqezinj. Së bashku në një kafene, ata ja marrin shtruar këngëve patriotike, si: Xhamadani vija vija, o sa e madhe është Shqipëria./Panoramasport/

https://www.youtube.com/watch?v=Sq-0a72hPVc&t=14s

.

Të Ngjajshme

Industria e prodhimit të çelikut në Europë në rrezik

Dita botërore e të moshuarve

Ish-bashkëshorti që vrau gruan vret edhe veten

Leave a Comment