January 18, 2021
Portali Shprehja

Video: Ylli i Izraelit arrestohet nga policia, arsyeja qesharake!

Ylli i Izraelit, Eran Zahavi, u arrestuaz nga policia ditën e premte. Ai ishte organizatori i një feste të zhurmshme në shtëpinë e tij dhe fqinjët patën shumë ankesa.

Ata lajmëruan policinë që shkoi te shtëpia e lojtarit dhe pati një përplasje të fortë me të. Zahavi refuzoi që të fliste me to, madje i shau dhe u përplasi derën në fytyrë.

Policët nuk morën parasysh se kush ishte dhe e prangosën duke e shoqëruar në komisariat. Ngjarja ndodhi në Tel Aviv. 33-vjeçari po luan në Kinë me ekipin e Guangzhou R&F dhe është golashënues i kampionatit.

 

.

Të Ngjajshme

Rënia e perëndive në një ditë; Ronaldo i turpëruar, Messi i dëbuar…

admin

Kartoni i parë i kuq me Barçën, pas 753 ndeshjeve. Ja dënimi që e pret Messin

admin

ÇFARË PERLE!!!!! Inaki Williams gjunjëzon Ter Stegen (VIDEO)

admin

Leave a Comment