7 C
Skopje
October 21, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Videoja e këtyre foshnjave do t’jua ndreq ditën

Videoja e këtyre foshnjave duke u argëtuar dhe qeshur padyshim se do t’jua ndreq ditën sot.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Aleksandrova: Vështirë e përjetova përjashtimin nga OBRM-PDUKM

shprehja

FOTOT: Pas vendosjes së skulpturës së Helidon Xhixhos, në Zogun e Zi ndërhyrje edhe në infrastrukturën rrugore

shprehja

Rusia nuk e pranon ndryshimin e emrit të Maqedonisë

shprehja