June 27, 2022
Portali Shprehja

Vidhen dy xhevahire me vlerë të një milion eurove në Milano

Vidhen dy xhevahire në vlerë të një milion eurove në Milano.

Tact Watches

Xhevahiret që kapin vlerën e shumës prej një milion eurove raportohet se janë vjedhur në një hotel në qytetin e Milanos.

Kështu së paku ka njoftuar policia italiane gjersa ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme.

Bizhuteritë i janë vjedhur një argjendarit 47-vjeçar, shkruan ansa.

Ai ra dakord për shitjen e gjërave të çmueshme pasi takoi dy blerës në rrjetin social Instagram.

Kur doli nga holli i hotelit për të marrë një perlë tjetër për t’ia shfaqur, “klientët” ikën me xhevahirët dhe çantën e tyre plot me para.

.

Të Ngjajshme

Anijet shkaktojnë ndotjen e liqenit të Ohrit

Çfarë dimë deri tani për fisin më të izoluar në botë?

Ikja e të rinjve boshatis tregun e Kumanovës

admin

Leave a Comment