November 28, 2021
Portali Shprehja

Vidhen kamerat e sigurisë dhe disa para në një xhami në Podujevë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vjedhje që ka ndodhur ditën e enjte në një xhami në Podujevë.

Policia bën të ditur se janë vjedhur kamerat e sigurisë e po ashtu edhe një shumë parash.

Tact Watches

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur, me forcë kanë depërtuar në brendinë objektit të xhamisë dhe nga aty kanë vjedhur një DVR të kamerave dhe një shumë parash prej 30 euro”, thuhet në njoftim.

Rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

admin

Arrestohet një person për vjedhje në Vushtrri

admin

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment