January 25, 2021
Portali Shprehja

Vidhen pesë krerë dhi në Novobërdë

Pesë krerë dhi janë vjedhur ditën e mërkurë në fshatin Paralovë të Novobërdës.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 06:15, transmeton Telegrafi.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në stallën e bagëtive të tij, nga e cila kishin vjedhur pesë krerë dhi. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Paraburgim ndaj katër të dyshuarve në Kaçanik, kishin kryer 14 vjedhje të rënda

admin

Katër raste të dhunës në familje brenda 24 orëve të fundit

admin

Ishte prezantuar si zyrtar policor, arrestohet një person në Prishtinë

admin

Leave a Comment