November 30, 2020
Portali Shprehja

Vidhet një shtëpi në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes në Prizren.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se persona të pa njohur kanë depërtuar në një shtëpi duke marrë para të gatshme, transmeton Telegrafi.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij, dhe dyshohet se kanë marrë para të gatshme. Njësit policore relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar prokurori i shtetit”, thuhet në njoftim.

Rasti ka ndodhur ditën e diel, dhe është duke u hetuar. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një qytetar para stacionit policor në Pejë, gjysmë i zhveshur hipte mbi automjete

admin

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Vetaksident në Carralevë, vozitësi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rruge

admin

Leave a Comment