September 21, 2020
Portali Shprehja

Vidhet një shtëpi në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes në Prizren.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se persona të pa njohur kanë depërtuar në një shtëpi duke marrë para të gatshme, transmeton Telegrafi.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij, dhe dyshohet se kanë marrë para të gatshme. Njësit policore relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar prokurori i shtetit”, thuhet në njoftim.

Rasti ka ndodhur ditën e diel, dhe është duke u hetuar. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Masë e arrestit shtëpiak për të dyshuarit për sulm seksual dhe dhunë në familje

admin

Malishevë, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin para, pistoletë dhe ari

admin

Rrahje mes dy femrave në Mitrovicë

admin

Leave a Comment