May 20, 2022
Portali Shprehja

Villarreal-Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp bën lëvizjen surprizë në sulm

Gjithçka gati në Estadio de la Ceramica për gjysmëfinalen e kthimit në Champions League mes Villarreal-it dhe Liverpool-it. Anglezët e kanë fituar 2-0 ndeshjen e parë.

Disa surpriza nga të dy trajnerët për sa u takon formacioneve që do të zbresin në fushë në orën 21. Për vendasit do të mungojë Danjuma, në vendin e tij do të luajë Boulaye Dia me Gerard Moreno.

Tact Watches

Te Liverpool surpriza është në sulm, ku në krah të Mohamed Salah dhe Sadio Mane do të luajë Diogo Jota nga minuta e parë dhe jo Luis Diaz.

Formacionet zyrtare

Villarreal (4-4-2): Rulli; Foyth, Albiol, Torres, Estupinan; Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin; Moreno, Dia.

Liverpoool (4-3-3): Alisson; Robertson, Van Dijk, Konate, Alexander-Arnold; Thiago, Fabinho, Keita; Diogo Jota, Mane, Salah.

.

Të Ngjajshme

Juventusi merr vendimin dhe ia komunikon Morata-s! Del video kur spanjolli tallet me trajnerin Allegri (PAMJET)

admin

Legjenda italiane dhe e Roma-s, sa i thjeshtë! Tifozi e filmon teksa po i jep biçikletës (PAMJET)

admin

94 milionë euro, Liverpool një hap larg marrëveshjes rekord

admin

Leave a Comment