May 17, 2021
Portali Shprehja

Violeta Rexhepagiqi, romantika që nuk harrohet

Një revolucion në muzikën shqipe, Violeta Rexhepagiqi lehtë mund të njihet nga fotografitë e rinisë së saj të hershme. Një grua e bukur, e mençur, një stil unik dhe i veçantë e deri asokohe edhe i paparë për syrin e shqiptarëve, nga një shqiptare, Violeta Rexhepagiqi nisi një karrierë të suksesshme e cila do të […]

.

Të Ngjajshme

Sa para fitojnë për një postim Luana dhe Arbana?

admin

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Leave a Comment