June 22, 2021
Portali Shprehja

VIP-at shqiptarë, të dashuruar pas orëve “Enzo Attini”

Orët e markës “Enzo Attini” janë shumë të njohura anembanë botës, kjo jo vetëm për shkak të cilësisë, por edhe të dizajneve unike e mbresëlënëse që ato kanë veçanërisht në pjesën e pasme. Ora, ky aksesor i rëndësishëm, prej shumë vitesh vazhdon të jetë një dashuri e madhe për miliona njerëz. Elita e Shqipërisë dhe […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment