-0.1 C
Skopje
December 5, 2019
BLUE

Vitet kalojnë, por Rozana Radi në formë si asnjëherë tjetër

Rozana Radi komentohet shpesh për jetën e saj private.

Këngëtarja nuk ndalet me postimet e saja në rrjetet sociale ku në fotografitë e saj shihet se Rozana pavarësisht viteve mbetet në formë me linjat e saj trupore, shkruan Gazeta Blic.

Në paraqitjen e fundit Rozana shihet me një veshje mjaft ‘cool’ dhe duket mjaft tërheqëse.

Radi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar, dhe që muzika dhe baladat e saj njihen si hite, dhe se pavarësisht sa janë të vjetra hitet e saj edhe sot dëgjohen.

Radi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar, dhe që muzika dhe baladat e saj njihen si hite, dhe se pavarësisht sa janë të vjetra hitet e saj edhe sot dëgjohen.

Artikuj të ngajshëm

Kur Shkenda tregon pak nga gjoksi i saj

shprehja

Pasi pozoi pa të brendshme, Arbenita shfaqet me një pozë tjetër seksi

shprehja

Pse po qanë Dhurata?

shprehja