June 27, 2022
Portali Shprehja

Vizita në Kiev, kjo është dhurata që Johnson i bëri Zelenskyt

Ndoshta presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është një fans i Mbretëreshës?

Tact Watches

Kjo mund të jetë e mundur pasi Boris Johnson i dorëzoi atij një kopje të librit të Robert Hardman-it Queen Of Our Times: The Life Of Elizabeth II.

Gjatë vizitës së tij në Kiev, kryeministri britanik e firmosi librin dhe ia dhuroi Zelensky-t.

Presidenti ukrainas u fotografua duke shfletuar kopjen.

Biografia u botua si pjesë e festimeve të Jubileut Platinum të Mbretëreshës dhe përmban njohuri origjinale mbi miqtë, familjen e stafin e saj.

.

Të Ngjajshme

Do të “sundojmë” në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira

Visar Ganiu fle gjumë: Rruga “Ismail Kadare” në Seravë si në romanet e tij

admin

Mbyllet pa fitues përballja miqësore në mes Llapit e Makedonija Gj.P.

Leave a Comment