September 27, 2022
Portali Shprehja

Vjehrra nga Gjakova e raporton nusen në polici, e ka mbyllur djalin e saj në dhomë për disa orë

Vjehrra ka njoftuar policinë se reja e saj po neglizhon përkujdesjen ndaj fëmijës së saj, kështu të njëjtin e ka mbyllur në dhomë për disa orë.

E dyshuara ndodhet në arrati, teksa rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:DHUNË NË FAMILJE/Gjakovë 17.09.2022 – 01:00.

Ankuesja femër kosovare ka raportuar se reja e saj e dyshuara femër kosovare është duke neglizhuar përkujdesjen e fëmiut të saj mashkull kosovar, duke mbyllur në dhomë nga disa orë. E dyshuara gjendet në arrati, rasti është duk e u hetuar.


Të Ngjajshme

Learta e etur për të marrë dorë në dasma

Gazetari i njohur shkon i paftuar në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

Sa bukur duket Andrra në dallam të arit

Leave a Comment