11 C
Skopje
February 5, 2019
Offside

Vjen konfirmimi: CR7 do martohet aty ku u bë një film

Para disa ditësh u bë publik lajmi se mund të jetë zgjedhur vendi nga çifti Ronaldo dhe Georgina për të kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, ndërsa sot “The Sun” e konfirmon nëpërmjet disa fotove paparaci.

Të dashuruarit kanë zgjedhur kishën “Gran Madre di Dio” për t’i thënë “po” përjetësisht njëri-tjetrit. Kisha është ndërtuar në shekullin e 19-të dhe në të është xhiruar filmi “The Italian Job” në 1969.

Fotografitë tregojnë Cristiano-n të veshur totalisht në të zeza me një bluzë me kapuç, ndërsa Georgina-n me një veshje xhins dhe në dorën e saj duket unaza e fejesës. Mediat spanjolle kanë konfirmuar se bukuroshja ka nisur me provat e fustaneve të bardhë që do të veshë atë ditë.

 

Telesport është krenar që bashkëpunon me Krowd9, një aplikacion fantastik i futbollit për shqiptarët! Shkarkojeni > bit.ly/krowd9 për video me përmbledhje ndeshjesh, njoftime të menjëhershme për golat dhe të gjitha lajmet e Telesport! Krowd9 është i përdorshëm në shqip, italisht dhe anglisht.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

“Çek i bardhë” nga Anglia, De Laurentis nuk heq dorë nga Insinje

shprehja

Klop e tepron: Shënuam gol të parregullt, por arbitri na dëmtoi

shprehja

Piatek-Higuain, gjendja e ekipit dhe Donaruma: Rrëfehet numri një i Milanit

shprehja