0.5 C
Skopje
December 4, 2019
BLUE

Vjen reagimi i Ronela Hajatit ndaj ‘thumbave’ të Samantës

Javën e kaluar Samanta shpërtheu në Instastory me disa fjalë kundër Young Zerkën dhe Ronela Hajatin.

Pasi Young Zerka tha se Samanta nuk e meriton famën, kjo e fundit shpërtheu përmes një statusi ku shprehej:

“O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia. Eh pra, pas një buri (pa rr) të suksesshëm fshihet një grua si e jotja”.

Këtë herë është radha e Ronelës të reagojë dhe sigurisht që do ta bëjë të shtunën, e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”.

Këtë herë është radha e Ronelës të reagojë dhe sigurisht që do ta bëjë të shtunën, e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”.

Ronela dhe Samanta kanë qenë shoqe të ngushta dhe ende nuk dihet shkaku që prishi miqësinë e tyre.

Artikuj të ngajshëm

Gjyste Vulaj po shijon në maksimum pushimet në Islandë

shprehja

Luana me veshje kombëtare: Zot, bekoje Shqipërinë

shprehja

Arbenita Ismajli rrëmben gjithë vëmendjen me fotografinë e fundit, pozon pa të brendshme

shprehja