March 9, 2021
Portali Shprehja

Vjosa Osmani tregon cili ka qenë momenti më qesharak në parlament

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka treguar cili ka qenë momenti më qesharak në parlament.

Përmes 50 pyetjeve në emisionin Prive realizuar javë më parë, ajo foli për shumë gjëra, nga jeta si nënë e deri tek karriera politike.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni se cili ishte momenti më ‘funny’ sipas Osmanit dhe përveç kësaj, kuptoni shumëçka nga jeta e saj.


Të Ngjajshme

Marina kështu e uron festën e 8 Marsit

admin

Sa madhështore duket Yllka me të bijën

admin

Kjo zonjë e rëndë vjehrra e Lutfi Hazirit

admin

Leave a Comment