December 3, 2021
Portali Shprehja

VMRO DPMNE për paraqitjen e Rexhepit: Kështu duket njeriu i shantazhuar

“Kështu duket njeriu i shantazhuar i cili ka shumë kundërshtime me tregimin e vet dhe njeriu i cili interesi personal është para kolektives”, reagojnë nga VMRO-DPMNE për deputetin Kastriot Rexhepi.

Shtojnë se nga Rexhepi, BDI dhe LSDM i dhemb koka Bashkimit Evropian, se Rexhepi është hamendësuar nga këto dy parti me metoda aspak demokratike dhe evropiane.

Tact Watches

“Nëse BDI dhe LSDM janë vlera evropiane në të cilat beson Kastriot Rexhepi, atëherë Bashkimit Evropian i dhemb koka nga Kastrioti, BDI dhe LSDM. Kastriot Rexhepi me bindje vetanake ka vendosur nënshkrim për rrëzimin e Qeverisë që LSDM-së dhe BDI-së, kurse më pas pasi u zhduk më shumë se 10 orë, e ndryshoi qëndrimin dhe BDI dhe LSDM iu bënë shembuj i vlerave. Metodat me të cilat LSDM dhe BDI e kanë hamendësuar Kastriotin, as nuk janë demokratike, as evropiane, por janë të regjimit”, qëndron në kumtesë, transmeton TV21.

Të Ngjajshme

Fuat Spahiu, kryetar i Këshillit të Dibrës

admin

Familjarët dhe shokët në pritje të trupit të pajetë të Visar Alitit në Sllupçan

admin

Spasovski: Tek Ambasada në Slloveni janë dorëzuar 187 pasaporta, 137 tani më janë dhënë

admin

Leave a Comment