January 21, 2021
Portali Shprehja

VMRO-DPMNE: Zaev dhe LSDM-ja shkatërruan gjyqësorin

“Me LASDM-në dhe Zoran Zaevin sistemi gjyqësor do të fundoset, do të sillen vendime gjyqësore të dirigjuara dhe në dobi të personave të “pushtetshëm”, thonë nga VMRO-ja opozitare duke nënvizuar se Zoran Zaev dhe LSDM-ja do të shkatërrojnë gjyqësorin.

“Me LSDM-në gjyqësori do të fundoset. Me LSDM-në në pushtet do të dënohet qytetari i thjeshtë, derisa të “pushtetshmëve” do t’ju falet, do të vazhdoj të lulëzoj korrupsioni, nepotizmi dhe partizimi”, thuhet në kumtesën e VMRO-DPMNE-së.

Të Ngjajshme

Fetai: Nuk ka prova që lidhin Veljanovskin me rastin “Monstra”

admin

Seancë e re për “Monstrën”, palët do të japin fjalët përfundimtare

admin

MSh: Gjendja epidemiologjike me Covid-19 është stabile

admin

Leave a Comment