June 22, 2021
Portali Shprehja

VMRO-ja me protesta, pasdite do të bllokohen disa rrugë në Shkup

Për shkak të protestës së paralajmëruar nga VMRO-DPMNE-ja, në disa rrugë të Shkupit do të ketë kufizime në trafikun e automjeteve. Sot, nesër, dhe të enjten, nga ora 15:00 deri në orën 17:00 do të ketë bllokada në disa rrugë. Do të bllokohet udhëkryqi ndërmjet bulevardit “Goce Dellçev” dhe “Krste Petkov Misirkov”(afër Q.T. Mavrovasja), udhëkryqi ndërmjet bulevardit “Kliment Ohdriski” dhe rrugës “Kiril dhe Metodi”( Ndërtesa Nova Makedonija) dhe udhëkryqi ndërmjet rrugës “11 Tetori” dhe “Filipi i Dytë i Maqedonisë”(Spitali i Qytetit).

.

Të Ngjajshme

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

admin

Qeveria do të mbajë mbledhjen e 81-të

admin

11 qytete të vendit rezultojnë pa raste aktive me COVID

admin

Leave a Comment